Jsme 5. největší překladatelská agentura ve východní Evropě

23. 8. 2023

Podle nejnovějšího průzkumu nezávislé mezinárodní společnosti CSA Research jsme poskočili na pátou příčku v seznamu největších překladatelských agentur ve východní Evropě. Minulý rok jsme byli na šestém místě, takže nás posun výše samozřejmě moc těší.

Tento v našem oboru uznávaný každoroční průzkum jde opravdu do hloubky. Hlavním ukazatelem je celkový obrat agentur, ale obsáhlý report se zabývá také zákaznickým portfoliem, pracovními postupy a schopností jednotlivých společností přizpůsobit se trendům v překladatelství. Tím spíše máme z páté příčky radost.

Úspěch je pochopitelně zásluhou nejen našeho interního týmu, ale také našich překladatelů, grafiků, tlumočníků, lektorů a dalších dodavatelů. No a samozřejmě i našich zákazníků. Děkujeme všem za spolupráci a budeme i nadále vaším spolehlivým partnerem!

O CSA Research

Jedná se o nezávislou společnost zabývající se průzkumem trhu již od roku 2002. Zároveň firmám pomáhá v rozvoji podnikání a přístupu na mezinárodní trhy. Analyzuje například postupy v oblasti překladů, lokalizací a tlumočení. Ve svých průzkumech pro nákupčí, poskytovatele jazykových služeb a technologické společnosti se zaměřuje na zefektivňování online i offline procesů.

*Výsledky zmíněného průzkumu najdete zde – Rankings of the Largest LSPs by Region: 2023

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu