Konnichiwa! Chystáme se na konferenci Japan Translation Federation

14. 11. 2016

Překladatelské a další jazykové služby sice nabízíme firmám po celém světě, ale vždy existuje prostor pro rozšíření spolupráce a získání nových zákazníků – proto vyrážíme do Japonska! Japonská pracovní kultura je nám velmi blízká (zaměření na dlouhodobou spolupráci, respekt k našim zákazníkům…), a tak jsme si tento rok dali za cíl prohloubit spolupráci také s tímto asijským trhem.

Už 21. listopadu vysíláme do země vycházejícího slunce našeho jednatele Romana Zelenku

a projektového manažera Jakuba Válka (ten mimochodem umí perfektně japonsky).

Už nyní mají domluvené schůzky s potenciálními obchodními partnery (například v Šanghaji), ale to není všechno. 29. listopadu se v Tokiu zúčastní také konference pořádné Japan Translation Federation. Sejdou se tam největší překladatelské agentury z Japonska, což je pro nás úžasná příležitost navázat další přátelství, domluvit obchodní spolupráci a nabídnout naše jazykové služby.

Pokud se s Romanem a Jakubem budete chtít potkat, ozvěte se jim na e-mail jakub.valek@zelenka.cz nebo tel. číslo +420 775 867 707. Rádi se s vámi sejdou i mimo samotnou konferenci.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu