Na letošním ND Focus poznáme nejnovější trendy v projektovém managementu

30. 11. 2017

V dnešním světě je podle nás důležité neztrácet přehled, průběžně si doplňovat vzdělání a vhodné myšlenky či postupy následně využívat v praxi. Věříme, že to platí jak pro moderní technologie v překladatelství, tak i pro vlastní projektové práce, kdy člověk musí přikládat úkolům různé priority a nacházet efektivní řešení. Proto už sedmého prosince vyrážíme do Prahy na konferenci Networking Days Focus – Elia’s focus on Project Management.

Během dvou dnů budeme s experty z celého světa sdílet know-how ohledně projektového managementu v překladatelských agenturách. Akci má totiž na starosti ELIA – Evropská asociace překladatelských agentur, jejímiž členy jsme od roku 2011. Navíc je ND Focus jedinou akcí zaměřenou vyloženě na projektový management v oblasti překladů a lokalizací. Proto ji vnímáme jako skvělou příležitost k dalšímu zefektivnění naší práce s dodavateli i zákazníky.

Koho od nás můžete na konferenci ND Focus 2017 potkat?

Kateřinu Ševčíkovou, vedoucí projektových manažerů Moniku Fišerovou, Senior projektovou manažerku

 

Zároveň nám bylo ctí stát se lokálním partnerem konference ND Focus. Pokud bude Asociace pořádat i některou z dalších událostí v České republice, rádi opět přiložíme ruce k dílu.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ