Překládáme pro největšího výrobce počítačů na světě - Lenovo

17. 1. 2017

Už několik let jsme partnerem firmy Lenovo, pro kterou jsme dosud přeložili přes čtyři miliony slov do 12 jazykových kombinací. Práce pro Lenovo je pro nás nejenom prestižní záležitostí, ale zároveň i velkým závazkem. Pravidelně dáváme dohromady týmy překladatelů, které jsou schopny překládat zmíněných dvanáct jazykových kombinací, což si žádá značnou dávku koordinace.

Vše zvládáme díky našim zkušeným překladatelům a léta budovanému managementu kvality. Co se týče kvality, jsme na sebe dost přísní, protože chceme našim zákazníkům nabízet opravdu jen prvotřídní jazykové služby. A jsme moc rádi, že můžeme pomáhat firmám, jako je právě Lenovo, které zaměstnává desítky tisíc lidí po celém světě a vyrábí užitečné produkty.

Z naší strany probíhá spolupráce na jedničku, ovšem vždy nás zajímá také názor zákazníků, a proto jsme požádali zástupce firmy Lenovo o krátkou video referenci. Tohoto úkolu se zhostila Jana Štrbová, která zastává pozici Digital Marketing Manager.

 

Děkujeme za parádní video referenci a těšíme se na další spolupráci!

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ