Stali jsme se členy prestižního sdružení překladatelských agentur Eulogia

11. 11. 2019

V průběhu roku 2019 jsme se stali členy sdružení překladatelských agentur Eulogia. Ta do svých řad přijímá pouze překladatelské agentury kladoucí velký důraz na kvalitu služeb. Zároveň každý jazyk může být zastoupen pouze jednou agenturou. Je nám tedy ctí, že právě my reprezentujeme ten český.

Už více než 25 let Eulogia vzdělává své členy a pomáhá jim zkvalitňovat překladatelské služby. Od každého z nich se očekává, že bude aktivní součástí sdružení a pomůže ostatním s výzvami, které už sám překonal, a zároveň se od ostatních členů dozví, jak svou firmu rozvíjet zase v jiném směru. Už naše první společné setkání v Budapešti (na fotce) nám ukázalo, že tohle bude plodné partnerství a máme se jeden od druhého co naučit.

Pokud se o poslání tohoto sdružení chcete dozvědět něco víc, mrkněte na oficiální webové stránky Eulogia.

Jsme moc rádi za příležitost být součástí této vzájemně se podporující komunity. Věříme, že nově nabyté znalosti a zkušenosti ostatních členů nám pomohou dále zkvalitňovat překladatelské služby pro naše zákazníky.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu