Uvidíme se na strojírenském veletrhu MSV Brno?

4. 10. 2017

Překlady pro strojírenství tvoří už dlouhá léta neodmyslitelnou součást naší práce – ročně totiž zpracujeme zhruba 12 000 zakázek z tohoto oboru. K tomu je nezbytné mít nejen kvalitní tým projektových manažerů a obchodních zástupců, ale zároveň i špičkové překladatele-odborníky (v současné chvílí máme k dispozici přes 120 expertů věnujících se výhradně překladům ze strojírenského průmyslu).

Oblíbenou součástí naší práce je také péče o stávající zákazníky a hledání nových, kterým bychom s překlady mohli pomoci. V neposlední řadě pak vnímáme jako velmi důležité pravidelné vzdělávání a sledování nejnovějších trendů.

Proto ani letos nepropásneme Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně. Na stránkách organizátorů se dočtete, že jde o „nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě“, což dokazují impozantní počty účastníků. Například minulý rok se do Brna sjelo přes 1 500 vystavovatelů a více než 80 000 návštěvníků z celého světa.

Pro nás je tedy MSV Brno ideální místo, kde nasajeme nové trendy, pozdravíme spoustu známých tváří a navážeme nová partnerství.

„Do terénu“ tentokrát vyráží:

Milan Milián, Business Development Manager Iva Zelenková, Customer Relations Director

 

Pokud zrovna hledáte dodavatele překladatelských služeb nebo se s námi budete chtít jen pozdravit, neváhejte kontaktovat Ivu Zelenkovou na čísle +420 778 433 100 nebo e-mailu iva.zelenkova@zelenka.cz a domluvme si schůzku.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše neotravná reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu