Už se pilně chystáme na MSV do Brna

29. 9. 2016

Překladatelské zakázky z oboru strojírenství tvoří značnou část naší práce, což pro nás představuje výzvu i závazek. Abychom zvládli tak proměnlivý obor a stále pro zákazníky mohli dodávat špičkové překlady, musíme pečlivě sledovat jeho vývoj, vzdělávat se a navazovat nové kontakty. I proto se již za pár dní chystáme opět navštívit Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně.

Letošní velké téma je „průmyslová automatizace“. K tomuto tématu se budou konat odborné konference, workshopy a semináře. Důležitost MSV dokládá i počet vystavovatelů, který by měl letos přesáhnout 1 500 a očekává se přes 80 000 návštěvníků. Na takovou akci je nezbytné se dobře nachystat, máme proto připravené brožury a začínáme si domlouvat schůzky.

Jestliže byste se s námi chtěli potkat, neváhejte kontaktovat Ivu Zelenkovou na čísle +420 778 433 100 nebo e-mailu iva.zelenkova@zelenka.cz. Těšíme se na viděnou.

 

 

 

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ