V březnu vyrazíme do Mnichova na konferenci GALA 2019. Potkáme se tam?

4. 3. 2019

Podobně jako téměř všechna odvětví také obor překladatelských služeb uhání rychle kupředu. Abychom neztráceli přehled, pravidelně se účastníme konferencí po celém světě. Už v březnu si tak nenecháme ujít konferenci GALA 2019, kvůli které se do Mnichova sjedou mezinárodní špičky z oboru překladatelství.

Samozřejmě se těšíme na setkání se současnými partnery, přáteli i novými tvářemi, ale máme ještě jeden pádný důvod k cestě do sousedního Německa. Organizátoři nás, stejně jako minulý rok, zařadili do programu konference.                                            

Setkání u kulatého stolu i panelová diskuze

V úterý 26. března vystoupí náš jednatel Roman Zelenka s Lathou Sukumar (MCIS Language Solutions) a Patrickem Nunesem (Rotary International) v panelové diskuzi na téma Transforming Talent: The Modern Leader. Řeč bude o definici vůdce v digitálním světě a také o způsobech, jak nejlépe takového leadera ve firmě vychovat.

Ve středu 27. března se Roman společně s Kylem Kristoffersenem a Jeffem Guillemem (TransPerfect) zúčastní tzv. KnowledgeFestu na téma Future-Proofing your Human Approach Toolbox. Hlavním bodem diskuze bude rozvoj hodnot a schopností zaměstnanců v dnešním světě plném nových trendů.

 

Pokud máte rádi trochu nadhledu, nenechte si ujít tuto oficiální videopozvánku organizátorů konference. Potěší vás parádními záběry z dronu:

Budete mezi 24.27. březnem v Mnichově? Dejte nám vědět na david.klouda@zelenka.cz a potkejme se. Těšíme se na vás!

 

 

Roman Zelenka, jednatel

Kyle Kristoffersen, Idea catalyst

A nezapomeňte sledovat náš Twitter nebo Instagram pro aktuální novinky z Mnichova.

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu