V nové videosérii nahlédnete pod pokličku jazykových služeb (video v angličtině)

29. 4. 2020

Máte na starosti objednávání překladatelských služeb? Pak je první díl naší nové série „Insider’s Guide to Using Language Services“ přesně pro vás. Roger Smith, náš Business Development Manager, vás v něm totiž provede jednotlivými kroky překladatelského procesu. Ať už jste zkušenými zadavateli překladů nebo to řešíte poprvé, je užitečné seznámit se s tímto postupem blíže.

Díky tomu zjistíte, jak přesně bude probíhat naše spolupráce a jak můžete napomoci tomu, aby se k vám odborné překlady dostaly co nejrychleji, v požadované kvalitě a za férovou cenu.

V prvnímu díle se například dozvíte:

  • Proč je důležitý formát souboru, ve kterém nám posíláte texty překlad.
  • Na jaké otázky se vás zeptáme, abychom urychlili výběr vhodných překladatelů a texty vám dodali co nejrychleji.
  • Jak může vaše zpětná vazba snížit náklady a zkrátit termíny dodání budoucích překladů.

 

Zatím se jedná o první vlaštovku v sérii „Insider’s Guide to Using Language Services“. Brzy vydáme i druhý díl, který se věnuje jedinému tématu – Jak snížit vaše náklady na překlady. Po zveřejnění ho najdete v sekci Novinky nebo přímo na našem YouTube kanálu.

Drobné info závěrem: První i druhý díl jsme točili ještě před vypuknutím pandemie koronaviru, proto ani Roger ani Kyle nemají roušku. Následující díly už natočíme z našich domovů, kam se naprostá většina z nás v polovině března přesunula, jak jsme vás informovali v novince Jsme tu pro vás a bereme to zodpovědně.

I v této složité době vám totiž chceme být nablízku.

Držte se a společně to zvládneme!

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu