Vyrážíme na konferenci GALA 2017 do Amsterdamu. Potkejme se!

21. 3. 2017

V roce 2016 jsme navštívili přes desítku konferencí po celém světě a ani letos nehodláme polevit. Tentokrát začínáme Amsterdamem, kam koncem března letíme na konferenci Globalization and Localization Association.

Během GALA konference rádi využíváme příležitosti k setkání s uznávanými experty z oblasti překladatelských služeb a nasáváme vědomosti na odborných přenáškách a workshopech. Navíc letošní program slibuje hodně zajímavých témat od tzv. „ISEO“ neboli lokalizovaného SEO přes workshopy o moderních CAT nástrojích až po „speed networking“, kde v rychlém sledu poznáme potenciální zákazníky nebo překladatele.

Koho letos vyšleme „do terénu“?

Naše dva Business Development Managery:

Rogera Smithe

a Kylea Kristoffersena.

Pokud zrovna tou dobou budete v Amsterdamu a měli byste zájem o naše překladatelské služby, domluvte si prosím schůzku na čísle +420 778 736 886 nebo e-mailu roger.smith@zelenka-translations.com.

V průběhu konference můžete čekat i fotky a příspěvky na našem Twitteru nebo Facebooku.

A… přesvědčili jsme chlapy, ať se zúčastní i téhle vtipné charitativní akce na podporu Translators Without Borders - http://www.trimtinttattoofortwb.org/

Uznejte sami, vidět je bez vousů… to si nemůžete nechat ujít!

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ