Další „Hodinka pravdy” je tu! O co se podělil náš vedoucí projektů?

27. 2. 2020

Nejnovější díl ze série rozhovorů se členy našeho týmu by si neměl nechat ujít ten, koho zajímají příběhy osobního i profesního růstu. Michael Borkovec se v něm rozpovídal o své cestě naší překladatelskou agenturou, která začala už v roce 2007. Tehdy k nám nastoupil jako projektový manažer a vypomáhal s IT. 

Tím to pro něj teprve začalo.

Postupně, jak jsme rostli, se Michael musel připravit na úplně novou roli. Roli vedoucího. Najedou měl pod sebou celý tým lidí a musel se naučit jej řídit. Do té doby nic takového nezažil, ale Michael není z těch, kdo by před výzvami uhýbali. Vrhl se do toho po hlavě a v této úloze se postupně našel.

Pochopitelně na něj čekala spousta překážek a lekcí, ovšem jak dnes říká: „Udělal jsem spoustu chyb, ale jsem za ty chyby rád. Každá z nich mě posunula dál.

Pusťte si výběr toho „NEJ” z celého rozhovoru a nahlédněte pod pokličku naší překladatelské agentury.

 

Pokud se vám koncept líbí, můžete se podívat i na další rozhovory:

 

Honesty Hours

Jedná se o sérii videorozhovorů, ve kterých se toho o nás dozvíte celkem dost. V každém dílu Roman Zelenka (jednatel agentury) s jedním z nás probírá začátky ve firmě, motivaci, osobní hodnoty nebo výhled do budoucna.    

Díky těmto rozhovorům si uděláte lepší představu o tom, zda byste se chtěli stát našimi:

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu