Jaké „vysvědčení“ jsme dostali od zákazníků za rok 2016?

14. 2. 2017

I když jsme na trhu již 27. rokem a pracujeme i pro ty největší firmy světa, nikdy nezapomínáme na to nejdůležitější. Naslouchat všem našim zákazníkům. Právě jejich zpětná vazba nám umožňuje být lepší, pracovat efektivněji a budovat s nimi ještě pevnější vztahy. Od začátku každé spolupráce chceme být pro zákazníky nejen špičkovým poskytovatelem jazykových služeb, ale také spolehlivým partnerem, o kterého se mohou kdykoliv opřít.

Otevřené otázky v dotazníku zpětné vazby detailně vyplnilo téměř 60 našich největších zákazníků a my bychom ze všech odpovědí rádi citovali dvě následující:

 

Vynikající spolupráce s týmem, který má naši firmu na starosti - Eni Enkhbaatar a Zuzana Jurigová. Jsou profesionální, příjemné a vždy se s námi snaží najít nejlepší řešení. Děkujeme!

Jsme rádi, když zákazníci ve svém hodnocení mluví o konkrétních členech našeho týmu. Měli byste vidět, jak to dokáže namotivovat do další práce, když zákazník ocení něčí snahu takhle napřímo. :)

 

Jednoduchost a přesnost komunikace, oceňuji užívání standardní formy mailu, kdy velice rychle najdu info, které potřebuji. Oceňuji rychlost a ochotu při řešení jakékoli i drobné komplikace, nic se "nezametá pod koberec.

Tato zpětná vazba ilustruje důležité hodnoty, na kterých agenturu ZELENKA stavíme. Například srozumitelnost komunikace a stavění se problémům čelem. Všichni jsme jen lidé a každý občas chybuje, důležité ale je, jak se člověk ke své chybě postaví. U nás řešíme věci na rovinu a těší nás, že to zákazníci oceňují.

 

Zákazníky jsme také poprosili, aby nás v dotazníku „oznámkovali“ pomocí jednoduché stupnice slovního hodnocení. Z výsledků vyplynulo, že úroveň kvality našich překladatelských služeb, rychlost zpracování zakázek a styl naší komunikace jsou „očekávané“ až „nad očekávání“.

I když je to podle nás slušný výsledek, nehodláme usnout na vavřínech a v roce 2017 budeme pracovat na tom, aby naši zákazníci byli ještě spokojenější. :)

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ