Nové webové stránky jsme chystali dlouhé měsíce. Povedly se?

23. 8. 2016

Jestliže čtete tuto novinku, znamená to jediné. Úspěšně jsme zakončili práci na české verzi nových webových stránek a vy se po nich můžete porozhlédnout.

Přípravě nových webových stránek jsme věnovali stejnou péči a důkladnost, s jakou zajišťujeme překlady našim zákazníkům. Hlavním cílem bylo vybudování maximálně přehledné webové prezentace. Přáli jsme si, aby se každý pohodlně a intuitivně dostal k informacím, které zrovna potřebuje. Myslíme si, že díky tomu se u nás budou návštěvníci cítit dobře a třeba se na náš web budou i rádi vracet.

Různě po webu si také můžete všimnout mnoha fotografií. Jsme na nich my. Nechtěli jsme jít cestou generických obrázků z fotobanky, a proto jsme povolali skvělého fotografa (TAKA TUKA), aby nám vytvořil originální snímky, které zachytí ducha naší agentury. Jestli se to podařilo, už necháme na vašem posouzení.

S grafickým návrhem přišel vynikající grafik Vít Ryznar, který pro nás pracuje dlouhodobě a dokáže přesně vystihnout naše přání. Kompletaci webu, tedy kódování, grafické práce a nasazování na servery měla na starosti olomoucká společnost Esmedia, se kterou také spolupracujeme dlouhodobě. Ostatně to odpovídá i naší vlastní filozofii, kdy preferujeme dlouhodobé partnerství s obchodními partnery. Čím déle s někým pracujete, tím spíše víte, co potřebuje a jak mu nejlépe vyhovět.

Byly to dlouhé měsíce poměrně mravenčí práce, ale je hotovo. Budeme moc rádi, pokud se po našem webu trochu projdete a řeknete nám svůj názor. A nebojíme se ani kritiky, protože ji vnímáme jako možnost posouvat se stále dál.

Ale samozřejmě tajně doufáme, že se vám nové stránky budou líbit. :-)

 

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu