Podle uznávaného CSA Research jsme 6. největší překladatelská agentura ve východní Evropě!

25. 7. 2022

Máme velkou radost, že podle průzkumu nezávislé americké společnosti CSA Research stejně jako v minulých několika letech patříme mezi TOP 10 největších překladatelských agentur ve východní Evropě. Podle výsledků za rok 2021 jsme dokonce poskočili až na šesté místo, což je zatím náš nejlepší výsledek.

Samotný průzkum je mezi překladatelskými agenturami vnímán jako prestižní a nesoustředí se pouze na výši obratu jednotlivých společností, nýbrž i na zákaznické portfolio, pracovní postupy a schopnost přizpůsobit se trendům v překladatelství. O to víc si takto vysokého umístění vážíme.

Samozřejmě to ale není zásluha pouze našeho interního týmu. Nešlo by to bez našich zkušených překladatelů a efektivní spolupráce s firemními zákazníky.

Umístění na šesté příčce nás těší, ale není to pro nás důvod jakkoliv polevit. Naopak to vnímáme jako velký závazek do budoucna, a proto se budeme i nadále snažit poskytovat špičkové jazykové služby všem zákazníkům a zároveň být spolehlivým zadavatelem práce našim překladatelům, tlumočníkům a další dodavatelům.

 

O CSA Research (dříve Common Sense Advisory)

Tato nezávislá společnost zabývající se průzkumem trhu funguje již od roku 2002 a firmám pomáhá v rozvoji podnikání a přístupu na mezinárodní trhy. Analyzuje mj. postupy v oblasti překladů, lokalizace i tlumočení. Ve svých průzkumech pro nákupčí, poskytovatele jazykových služeb a technologické společnosti se zaměřuje také na zefektivňování online i offline procesů. 

Jen vteřinku, prosím

Abyste tu pohodlně našli vše o našich jazykových službách, používáme nezbytné soubory cookies. Když povolíte i ty marketingové, občas na vás někde vyskočí naše reklama. :-)

Zjistit víc o ochraně osobních údajů na našem webu