Překladatelská agentura ZELENKA vznikla před 26 lety

31. 5. 2016

Je to skoro až k nevíře. 26 let. To je víc, než celá jedna generace. Víc než čtvrt století. Víc než… jistě chápete, co tím chceme říct. Naši překladatelskou agenturu jsme založili před šestadvaceti lety z jednoduchého důvodu. Chtěli jsme začít nabízet vysoce kvalitní jazykové služby a vybudovat silná partnerství mezi lidmi i společnostmi.

Když se teď ohlížíme za těmi uplynulými roky, měl podle nás takový přístup smysl. A stále má. Pořád pomáháme firmám k růstu, nabíráme nové překladatele a rozšiřujeme in-house tým projektových manažerů, obchoďáků a dalších specialistů. Také jsme dostali příležitost pracovat pro firmy jako je BMW, Lenovo, DHL či Porsche. A to jsme před 26 lety opravdu neplánovali! :-)

Překladatelskou agenturu ZELENKA jsme rozjeli ve Zlíně, městě známém především podnikatelským duchem Tomáše Bati a postupně začali naše jazykové služby nabízet po celém světě. A moc dobře si uvědomujeme, že by to nešlo bez našich kolegů, překladatelů a doporučení od zákazníků.

Děkujeme vám všem a těšíme se na další léta vzájemné spolupráce a společného růstu.

Naše webové stránky průběžně vylepšujeme tak, aby pro vás byly maximálně přehledné, s čímž nám pomáhají i soubory cookies. Využíváním našich stránek souhlasíte s tím, že cookies takto používáme.

VÍCE INFORMACÍ